Nr 2190 w Rejestrze Prasy SO w Poznaniu. Od maja 2007 r.
Szanowni P.T. Czytelnicy Gazety Autorskiej „IMPRESJee” (nr 2190 w Rejestrze Prasy w SO w Poznaniu). Podaję tutaj statystyki Państwa wizyt (na podstawie danych otrzymywanych z Blox). Aktualna liczba wizyt w Gazecie Autorskiej „IMPRESJee”: 7 177 236. W sumie - w Gazecie Autorskiej „IMPRESJee” i witrynach tematycznych: 9 641 630 ******* Gazeta Autorska „IMPRESJee” zajmuje na TOP 1000 Blox pierwsze miejsce popularności w kategorii: PRASA I MEDIA, a także w kategorii: MEDIA. Dziękuję Państwu,Drodzy P.T. Czytelnicy, za zainteresowanie i zapraszam Państwa do kolejnych wizyt z lekturą w moich salonach - redaktor naczelna Stefania Golenia (Stefania Pruszyńska), autorka esejów, felietonów, recenzji, wywiadów, fotoreportaży, utworów literackich i artystycznych wizualnych
Blog > Komentarze do wpisu

Pogrzeb Krystyny Feldman - informacja o uroczystościach

Pogrzeb śp. Krystyny Feldman odbędzie się dzisiaj, 29 stycznia, o 13.30 w Alei Zasłużonych na poznańskim Miłostowie (wejście od ul. Warszawskiej).

Od 8.30 do 10.00 we foyer Teatru Nowego (wejście od ul. Dąbrowskiego 5) będzie wystawiona trumna z ciałem Zmarłej. Sprzed Teatru Nowego wyruszy kondukt pogrzebowy i dotrze do kościoła oo. Dominikanów przy Alejach Niepodległości, w którym o 11.00 zostanie odprawiona uroczysta msza św. pogrzebowa (inf. na podstawie komunikatu Dyrekcji i Zespołu Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu).

SGPponiedziałek, 29 stycznia 2007, impresje

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: