Szanowni P.T. Czytelnicy Gazety Autorskiej „IMPRESJee”(nr 2190 w Rejestrze Prasy w SO w Poznaniu), Słonecznie Was witam i zapraszam do odwiedzin Salonów mojej gazety, życząc inspirującej i miłej lektury - Redaktor naczelna. Aktualne statystyki Gazety Autorskiej „IMPRESJee” ***** Liczba wizyt-odsłon: 5 982 288 *******liczba wizyt-odsłon z podstronami: 8 422 775
Blog > Komentarze do wpisu

O dofinansowaniu projektów związanych z kulturą dzisiaj podczas konferencji prasowej. Zapowiedź

Dzisiaj, 21 lutego br., o godz. 13.30, w sali 132 Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego  w Poznaniu, przy al. Niepodległości 18, odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Marka Woźniaka, Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Lecha Dymarskiego, Przewodniczącego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, które uzyskały dofinansowanie z samorządu województwa wielkopolskiego na projekty związane z kulturą i ochroną dziedzictwa narodowego. 

W 2008 roku Zarząd Województwa Wielkopolskiego przeznaczył 3 miliony złotych na wsparcie projektów z dziedziny kultury, wyłonionych w ramach konkursu. Jest to kwota  o 1 milion złotych wyższa od przeznaczonej na ten cel w roku ubiegłym. Zainteresowani złożyli rekordową liczbę 827 ofert. Podczas konferencji przedstawiciele mediów otrzymają między innymi szczegółowe informacje na temat zasad konkursu oraz najciekawszych projektów zgłoszonych w tym roku.

Dzięki obecności przedstawicieli kilku organizacji uczestniczących w tegorocznym konkursie będziecie mieli Państwo okazję zapoznać się z ich planami artystycznymi, które mogą być zrealizowane dzięki wsparciu samorządu województwa wielkopolskiego.  

Inf.: Rzecznik Prasowy, Biuro Prasowe, Gabinet Marszałka Województwa Wielkopolskiegoczwartek, 21 lutego 2008, impresje

Polecane wpisy